Anket Doldurarak Para Kazanma Yöntemleri

Anketten Pazanmak Nasıl Olur? En İyi Anket Siteleri Hangileridir Yazımızda!

Anket doldurarak para kazanmak, özellikle evden çalışanlar için, oldukça “popüler iş fikirleri“nden biridir. Üstelik internet üzerinden gelir elde etmek için iyi ve kolay bir yoldur. Firmalar ve işletmeler, ürünlerini iyileştirebilmek için geri bildirimlere oldukça önem verirler. Bunun için de, bol bol “anket siteleri“ne başvururlar. Anket doldurarak para kazanma yöntemleri, tüm detaylarıyla yazımızda.

Para Kazandıran Anket Siteleri Bulmak Anket Doldurarak Para Kazanma Yöntemleri

Anket Doldurarak Para Kazanmak

Para Kazandıran Anket Siteleri Bulmak

İnternet üzerinde sizlere para kazandıracağını vaat eden binlerce anket sitesi bulunmaktadır. Ancak büyük bir kısmı sizlere kazandığınız parayı ödememekte veya bir kısmı anketlerin devamı için bir miktar para isteyerek dolandırmaktadır.
Her şeyden önce legal ve temiz para kazanmak için önceliğiniz Türk internet siteleri olsun. Hakkında daha fazla şey öğrenebileceğimiz Türk anket siteleri her ne kadar az bir ücret ödeseler de emeğimizin karşılığını alacağımızdan emin olabiliyoruz.

En iyi para kazanma anket siteleri:

Fikir Pazarı, Türkiyenin Sesi Paneli, Life Points, Valued Opinions, Survey Pago, Mobrog, Market Agent, ySense, My İyo, Toluna, Panel Station

Anket Siteleri Güvenli mi?

Yukarıda listelerken güvenilir anket sitelerini bularak eklemeye çalıştık. Ancak, takdir edersiniz ki her zaman anket siteleri güvenilir olmayabiliyorlar. Fakat bizden para ve ciddi bir sözleşme talebine girmedikleri sürece de sorun olmayacağı açıktır.

Anketler Ne Zaman Gelmeye Başlıyor?

Anket sitelerine üye olan yeni kullanıcılar kriter uygunluğuna göre sıraya alınırlar. Havuzda biriken anketler sırayla ve en deneyimlilere göre dağıtıldığı için gelen anketlere ne kadar kısa sürede ve doğrulukla cevap verirseniz bir sonraki anket için bekleme süreniz de o kadar kısalır.

Anket Doldurarak Ne Kadar Para Kazanılır?

Bu kriter sizin kayıtlı olduğunuz anket sitesi sayısına ve çözdüğünüz anket sayısına göre değişse de tam zamanlı bir anket çözücüsü aylık ortalama 2-5 bin TL. minvalinde kazanmaktadır.

Anketten para kazanmak Anket Doldurarak Para Kazanma Yöntemleri

Anketlere Uygun Olmak

  • Anketler, şirketlerin kriterleri ve yöneldikleri pazar hacmine yönelik sunulurlar. Çoğunlukla da kadınların değerlendirmeleri şirketler için çok daha makul olmaktadır. Bu yüzden kadın profillere daha fazla anket doldurma fırsatı tanınmaktadır. Eğer yüksek kazançlar elde etmek istiyorsanız, bir kadın profili ile şansınızı denemenizi tavsiye ederiz.
  • Mutlaka anket sitelerinde profilinizi tamamıyla ve detaylı bir biçimde doldurun. Böylelikle sizlere uygun anketler daha hızlı gelecektir.

En İyi Anket Para Kazanma Siteleri Anket Doldurarak Para Kazanma Yöntemleri

Anket Sitelerinde Dikkat Edilmesi Gerekli Noktalar

  • Ödeme Yöntemi: Ödeme yönteminin size ulaşabilir olduğuna dikkat edin. PayPal gibi pek çok servisin ülkemizde geçerli olmaması bu yolla ödeme alamamanıza sebep olur.
  • Ödeme Şekli: Emeğinizin karşılığı her anket sitesinde para yoluyla olmayabilir. Pek çok anket sitesi para ödemek yerine kontör, alışveriş puanı, MP3 çalar, tost makinesi gibi ödüller gönderebilmektedir.
  • Alt Ödeme Limiti: Bir anket sitesiyle anlaşmadan önce bu anket sitesinin ödeme yaptığı en az tutarı iyi araştırın. Yüksek bir rakam olması durumunda başka anket sitelerine öncelik verebilirsiniz.
  • Mail Kutunuza Dikkat: Pek çok anket ve kampanya mail kutunuza anlık olarak düşebilir. Anket beklerken mail kutunuzu devamlı kontrol etmeyi unutmayın.
  • Referral Sistemleri Kullanın: Her anket sitesinin bir referral(referans) programı vardır. Eğer sizin bağlantınızla arkadaşlarınız üye olur ve anket  çözmeye başlarsa hiç bir şey yapmadan bile kazanç elde edebilirsiniz. Anket
    sitelerinde en çok faydalanmanız gereken araç Referral sistemleridir.

anket doldurarak nasıl para kazanılır Anket Doldurarak Para Kazanma Yöntemleri

En İyi Anket Para Kazanma Siteleri

Bazı anket firmalarını inceleyerek anket doldurarak nasıl para kazanılır sorusuna cevap verelim.

Valued Opinions

FikirPazarı ile aynı firmanın bünyesinde bulunan Valued Opinions, kazançları banka veya HepsiBurada hediye çeki yoluyla ödemektedir.

anket ile para kazanma FikirPazarı Anket Doldurarak Para Kazanma Yöntemleri

FikirPazarı

1977 yılından beri Türkiye pazarında olan yabancı menşeili bir firma olan FikirPazarı, ülkemizde en çok kullanılan anket sitelerinden birisidir. Ödemeleri banka nakit ve CarrefourSA hediye çeki seçenekleriyle alabilirsiniz.

Toluna

68’den fazla ülkede faaliyet gösteren anket sitesi Toluna, Fransız menşeilidir. 24 milyondan fazla kullanıcıya sahip anket sitesi, kullanıcılara kazançlarını Türkiye’de N11 üzerinden hediye çeki yoluyla ödemektedir.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın