Araba Ressamlığı

Ülkemizde çok bilinmeyen ve sınırlı kalmış bir meslektir “Araba Ressamlığı”. Oysa yeterli hizmet sunulduğunda, özellikle genç otomobil sahipleri tarafından gayet iyi talep alacağını düşünüyoruz.

Araba Ressamları, sanatlarını aktardıkları otomobile sadece kendi imzalarını atmazlar, aynı zamanda o arabayı da kendine has ve benzersiz bir hale dönüştürmüş olurlar. Otomobiliniz, tüm orjinalliğiyle artık sadece sizdedir.

Araba Ressamlığı’nın, yetenekli sanatçı girişimciler için  çok uygun bir iş fikri olduğunu düşünüyoruz. Başlangıç referanslarınızı model arabalar üzerinde oluşturabilirsiniz(dileyen bunu da farklı bir iş koluna çevirebilir=Model Araba Ressamlığı), araba marka, ölçü ve modellerine göre örnek eskizlerinizin olduğu bir dosya hazırlayabilirsiniz. Bunları sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir, kendinize bir web sitesi hazırlayıp tanıtımınızı yapabilir, ayrıca sanayi sitesindeki boyama yapan yerleri ve teknik servisleri gezerek kartınızı bırakabilir, işinizi tanıtabilirsiniz. Unutmayın, iyi iş her zaman müşterisini bulur.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın