Baklavacı Şemsettin Bayilik

Baklavacı Şemsettin Bayilik
Baklavacı Şemsettin Bayilik

Baklavacı Şemsettin bayilik açma fikrini anlatacağımız makalemize başlamadan önce bu bayiliğin önemini anlayabilmek adına baklavacı Şemsettin kimdir? Bunu anlatarak başlayalım. Daha sonrasında ise şube açma fikri, fiyatlarının ne olduğu gibi detaylara değinelim istedik.

Baklavacı Şemsettin Kimdir?

Baklavacı Şemsettin, 2007 yılında Şemsettin Toprak tarafından kurulmuş olan bir tatlıcıdır. Toptan fiyatına perakende satışlar yaparak baklavayı herkesin yiyebileceği bir fiyata sunmasıyla ün kazanmıştır. Firmanın piyasadaki diğer markalara göre daha ucuz satış yapıyor olması ise bayilik almak isteyenlerinde dikkatini çekebilmeyi başarmıştır.

Baklavacı Şemsettin’in Sahibi Hakkında Kısa Bilgi?

Baklavacı Şemsettin markasının kurucusu olan Şemsettin Toprak henüz 12 yaşında başladığı baklavacılık sektöründeki işine, birçok ilde çeşitli baklava imalathanesinde çalıştıktan sonra 17 yaşındayken, mesleğe başladığı doğum yeri Şanlıurfa’ya dönerek usta olarak çalışmaya başlamıştır.

Baklavacı Şemsettin Sipariş

Baklavacı Şemsettin bayilik almak isteyenlerin bilmesi gereken öncelikli olarak çok fazla rağbet gördüğüdür. Firma bu talebi kendi lehine çevirerek bayilik almak isteyenlerden yaklaşık olarak 200 bin lira talep ediyordu. Şimdilerde bu fiyatta değişiklik olabilir. Bunun için net fiyat almak için önce firma ile iletişime geçilmesi gerekecektir.

Aslına bakarsanız firmanın bu kadar yüksek bir ücret istemesinin de bir nedeni var. Çünkü firma bu parayla dükkanın dekorasyonunu, mutfak kısmını, personel sayısına göre yatırımı belirliyor. Eğer tatlıcılık sektörüyle yakından alakanız var ve bu sektörle ilgileniyorsanız o zaman teklifinde tam size göre olduğunu söyleyebiliriz.

Baklavaci Semsettin Bayilik1 Baklavacı Şemsettin Bayilik

Baklavacı Şemsettin Bayilik Veriyor mu?

Baklavacı Şemsettin bazı dönemlerde bayilik üyeliklerini sağlamıyor, bazı dönemlerde ise tekrardan bayilik alımlarını açıyor. Bunun için merak ettiğiniz tüm bilgilere firmayı arayarak ulaşmak doğru sonuç almanızı sağlayacaktır.

Baklavacı Şemsettin Bayilik Fiyatı Ne Kadar?

Baklavacı Şemsettin bayilik fiyatı olarak yukarıda bahsetmiş olduğumuz 200 bin liralık yatırımı yapmanız gerekiyor. Güncel fiyat konusunda yine belirtmemiz gerekiyor ki firmayla iletişime geçmek doğru olacaktır. Ya da net bir fiyat alabilmeniz için 0850 430 5 430 no’lu hat ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Baklavacı Şemsettin Franchise Almak

Baklavacı Şemsettin bayilik şu anda İstanbul’un dışında başka şehirlerde de verilebiliyor. Tatlı sektörünün genel anlamda ilgi gören ve talep edilen bir meslek olduğunu Şemsettin gibi bir markanın da zaten kendi tüketicisini olduğu göz önünde bulundurduğunuzda bunun sizin için karlı bir yatırım olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.  

Baklavacı Şemsettin Neden Ucuz?

Baklavacı Şemsettin’de satılan baklavaların fiyatı diğer üreticilere göre çok daha ucuzdur. Markanın sahibi ve üreticisi olan Şemsettin Toprak, bu konuyu açıklarken aslında 1 KG baklava fiyatıysa 1 tepsi baklava üretildiğini ve diğer markaların kar oranın çok yüksek olduğunu belirtiyor. Kar oranlarının %5 civarında olduğunu ve toptan fiyatına satış yaptıkları için fiyatlarının bu denli ucuz olduğunu söylemekte. “Herkes yiyebilsin diye” sloganıyla çalışmalarını sürdüren Şemsettin Toprak, fiyat politikalarının sürekli bu şekilde olacağını ve imalattan halka satışlarının devam edeceğini de kendi internet sitesindeki açıklamalarında iletiyor.

Baklavacı Şemsettin Bayiliği Nasıl Alınır?

Baklavacı Şemsettin bayilik açabilmeniz için yukarıda vermiş olduğumuz telefon numarasını aramanızı tavsiye ederiz. Bu numaranın ardından imkanların neler olduğunu öğrenebilir ve dükkan arayışına başlayabilirsiniz. Tatlıcılık sektörünü yapabilmeniz için işlek bir yerde olmanız önemli.Çünkü ara sokaklarda bu işi yapamaz ya da istediğiniz satış grafiğini yakalayamazsınız.  Dükkanınızı bulduktan sonra ise ne kadarlık bir harcama yapabileceğinizi bilmeniz gerekiyor.   

Baklavacı Şemsettin Kaç Şubesi Var?

Baklavacı Şemsettin’in şu anda 26 şehirde toplamda 52 tane şubesi bulunuyor ve bunun dışında da 81 ile gönderim yapıyor.

Yeni iş fikirleri hakkında bilgi almak için https://isfikirleri.org/ adresimizi inceleyebilirsiniz.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın