Ev Kadını Evde Nasıl Para Kazanır?

Ev Kadını Evde Nasıl Para Kazanır?
Ev Kadını Evde Nasıl Para Kazanır?

Makalemizin başlığı ev kadını evde nasıl para kazanır? Ancak burada dikkat edilmesi gereken şey kadınların istedikleri zaman farklı işler yaparak çok para kazanabilecekleridir. Evden yapılabilecek işler çok fazla ve daha önceki birçok makalemizde de bu konu hakkında cinsiyet vermeden size paylaşımlarda bulunmuştuk. Bunun için ev kadını evde nasıl para kazanır sorusunu kadınlar hangi işi yaparak para kazanabilir? Şeklinde düzenlemek daha mantıklı olacaktır.

Öncelikle bir bayanın yapmaktan zevk aldığı, ancak büyük bir uğraşı gerektiren iki işi sizlere anlatmak istiyorum. İşlerimiz bir hayli eğlenceli ama bir o kadar da uğraşı gerektiriyor. Dilerseniz ilk işimiz olan Bijuteri’ den sizlere biraz bahsedelim. 

Bujiteri Açmak

Bijuteri işinde çok paralarınızın olması gerekmez bu iş daha çok tasarıma ve yaratıcılığınızla bir ölçülüdür.  Bijuteri’ de kesinlikle unutmamanız gereken şey hedef kitlenizin aklınızın alamayacağı kadar çoklukta olması. Kitle bir hayli çok olduğu içinde sürekli olarak birbiri ile bir yarış halindedir. Bu nedenle o hedef kitlenizin gözünü sizin üzerinize çekmeniz gerekmektedir. Bunun için orijinal ürünler ve fikirler bulmalısınız yaratmalısınız. Kitleniz o kadar geniş ki marka takıntısı dahi yoktur. Onlar üründe ve tasarımda kalite ararlar siz de bu kaliteyi tasarımla birleştirdiğiniz de emin olun sizin markanıza da açık olacaklardır.

Bijuteri işi eskiye nazaran % 25 civarında bir büyüme ile devam ediyor. Bunun en belirgin nedeni ise internet ve internetten sanal alışverişlerdir. Verginin ve birçok kesintinin olmadığı bu alandan yapılan satışlar maliyet üzerine küçük karların konmasıyla yapıldığı için daha ucuz oluyor. Bu da direk olarak satışları etkiliyor. Birçok kişi aynı ürünü pahalıya almak yerine bir gün sonrası için internetten sipariş veriyorlar.

Bijuteri işine girmek isteyen bayanların kesinlikle internetten satış opsiyonlarını göz önünde bulundurmalı.

Ev Kadini Evde Nasil Para Kazanir0 Ev Kadını Evde Nasıl Para Kazanır?

Çocuk Giyim Ürünleri

İkinci konu ise çocuk giyimi bugün çocuk giyimindeki pazar büyüklüğü 5 milyar lira gibi bir rakamdadır ve yıllık % 1 oranında da büyüme sağlamaktadır. Bu nedenle bir çocuk giyimi üzerine satış gerçekleştirebilirsiniz. Bu da ileri ki zamanda bir bayilik alma ile sonuçlanabilmektedir

Ev Kadını Evde Nasıl Para KazanırPara Kazanmanın Yolları

Aslına bakarsanız bugün internet ortamında para kazanmanın yolları başlıklı birçok yazı ve makale mevcut, ancak bir de bizim deneyimlerimiz sonucu elde ettiğimiz ev kadını evde nasıl para kazanır? Sırlarını sizinle paylaştık. İnanıyorum ki siz de bu yolları denediğiniz de güzel paralar kazanacaksınız.  Biliyoruz ki para kazanmanın tek bir yolu yok eğer ki bu yolda ısrarlı ve inatçı iseniz o zaman mutlaka emeklerinizin de meyvesini alacaksınız. Konuyu tamamlamadan önce genç bayanlara tavsiye etmek istediğimiz en değerli şey şu “ sabırlı olun” bunu yaptığınız zaman başarı kaçınılmaz olacaktır.

Para kazanmak istiyorsanız önce sevdiğiniz şeyi yapmanız gerekir. Eğer ki yaptığınız işi sevmiyorsanız zaten bu size başarı sağlamayacaktır. Burada Steve Jobs’ u örnek alabilirsiniz bir odanın içerisinde başlayan macera nerelere geldi. Durmayın ve ısrarla devam edin teknolojiye kesinlikle yatırım yapın yani teknolojiyi ne kadar yakından takip ederseniz rekabete o düzeyde dahil olursunuz. 

Ev Kadını Evde Nasıl Para Kazanır?
Ev Kadını Evde Nasıl Para Kazanır?

İşe başlamak için en uygun zamanı bekleyin bir işe başladığınız da uygun zamanı seçmezseniz o zaman ister istemez sıkılacaksınız ve bırakacaksınız. Risk alın risk almak her zaman güzel olmasa da birkaç deneyim sonrasında size başarıyı getirecektir.

İçgüdülerinize her zaman güvenmelisiniz, çünkü sizi en iyi yönlendirecek olan onlardır.  Fedakârlık yapmaktan vazgeçmeyin her zaman para için çalışmayın bir süre sonra fedakârlık yaptığınız birçok kişi sizi tercih edecektir. 

Çeşide önem verin hangi işi yaparsanız yapın mutlaka çeşidinin bol olmasına özen gösterin ne kadar fazla kişiye hitap ederseniz o kadar çok geniş bir çevreye sahip olursunuz. 

Kazandığınız paranızı çarçur etmeyin gelir ve giderlerinizi dengeli götürürseniz daha hızlı büyürsünüz.  Ancak büyürken de birden büyüme değil yavaş, yavaş büyümeyi tercih edin.

Yukarıda ev kadını evde nasıl para kazanır? siz değerli takipçilerimize anlattık. Küçük iş fikirleri konusundaki yazılarımıza https://isfikirleri.org/ adresinden ulaşabilirsiniz.


1 Comment

Bir yanıt bırakın