isfikirleri.org web sitesi sizlere iş fikirleri, dükkan açma fikirleri, girişimcilik, gelir elde etme yöntemleri konusunda online ortamda yer alan bilgileri sunmaktadır. Bu bilgiler genel evrense kurallar değildir. Bu bilgiler tamamen kişisel görüş içermekte olup, editörlerimiz tarafından kaleme alınmıştır. İnternette bilgilerin güncelliğini yitirmesi muhtemeldir. Okuduğunuz yazının tarihini de her zaman esas almanız gerekir. Çünkü geçmişe dönük güncellemeler yerine yeni içerikler tercih edilmektedir. Böylelikle dönemin şartları da arşivlenmiş olmaktadır.

Sitemizde gezindiğiniz esnada bilgileriniz 3. taraf siteler ve kullanmış olduğunuz uygulamalar tarafından kayıt edilebilir. Tarafımızca elde edilen bilgiler bize ulaşmamakta olup, bizler tarafından sadece Adsense ve Google Analytics verileri kullanılmaktadır. Bu veriler sadece ölçüm amaçlı sitemizde yer almaktadır.

Verileriniz Kim Tarafından Toplanır

Site içerisinde yer alan verileriniz 3. taraf uygulamalar tarafından siz izin verdiğiniz taktirde toplanır. Bu tamamen sizin sorumluluğunuzda olan bir durumdur. İsteğinize bağlı olarak kullandığınız uygulamaların ayarları üzerinden veri toplanmasını engelleyebilirsiniz.

  • Google Chrome, Mozilla ve Microsoft Edge tarayıcısı tarafından çerezler aracılığıyla kullanım verileriniz toplanabilir.
  • Bizler tarafından kullanıcının yorumlar esnasında kullanıcının ip adresine erişim sağlanması mümkündür.
  • Blog sitemiz tarafından sadece yapılan yorumlar, kullanıcı maili, istatistikler ve Adsense verileri takip edilir.

Bilmeniz Gerekenler

  • İçeriklerimiz editörler tarafından oluşturulmaktadır. Hiç bir paylaşım yatırım tavsiyesi değildir. Her zaman en doğru karar sizin verdiğiniz kararlardır.
  • Kişisel verileriniz tarafımızca toplanmaz ve herhangi bir şirket ile paylaşılmaz. Sadece zorunlu çerezler, kullandığınız tarayıcı ve uygulamalar tarafından takip edilir. Bunları uygulama ayarlarından değiştirebilirsiniz.
  •  Blog sitemiz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca Resmi Gazetede yayınlanan kararlara uyum sağlamaktadır.
  • Toplandığını düşündüğünüz verilerinize istinaden, web sitemizin iletişim sayfası üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
  • Blog sitesinde yer alan fikirlerin uygulanmasından ötürü sitemiz herhangi bir mağduriyet durumunda sorumluluk kabul etmemektir. Sitemizde yer alan fikirler tamamen kişisel görüş içermektedir.
  • Web sitesi üzerinden üyelik kabul edilmemektedir. Bu nedenle şahsınıza ilişkin bilgiler tarafımızca toplanmamaktadır.

İletişim Bilgilerimiz

Bizlere İletişim sayfası üzerinden ya da destek@isfikirleri.org üzerinden ulaşabilirsiniz. Verileriniz ile ilgili iletişim kanallarımız üzerinden detaylı bilgi elde etme hakkına sahipsiniz.