İnternetten Para Kazanma (Özel Araştırma) 2022

internetten para kazanma 2022

Eğer biraz zamanınız ve birazda paranız var ise yazdıklarımı okuyun ve bana teşekkür etmeyi unutmayın. internetten para kazanmak istiyorsanız az sermaye koyarak bir şeyler yapabilirsiniz. Bildiğiniz üzere internet kocaman bir derya deniz… şu anda sizin gibi milyonlarca insan internetten para kazanma yollarını arıyor.

Ama ben size çok daha farklı olarak 20 senelik tecrübemden faydalanarak bire bir tavsiyelerde bulunacağım… Sizlerden ricam makalenin her bir satırını dikkatle okumanızdır.

internetten ne kadar para kazanmak istiyoruz ?

internetten para kazanma

Herkesin bütçesi farklı olduğu için bunu siz kendiniz bileceksiniz. Kendi bütçenize göre hedef belirleyin; Örnek olarak verirsen aylık : 100TL 500TL 1.000TL 2.000TL Yada Daha Fazlası… Şunu unutmayın ne kadar çok harcarsanız paranın size dönüşüde o kadar çok olacaktır. Ve her işte olduğu gibi bu işte de maalesef ilk zamanlar işin verdiği acemilikle çok fazla para kazanamayacaksınız. Ama moralinizi hemen bozmayın, para kaybetmeden yavaş yavaş hem öğreneceğiz hemde internetten para kazanacağız.

Para Kazanmak için neler gerekli ?

 • Sabır
 • Bilgisayar
 • Para (Kredi Kartı Yada Online Banka Hesabınız)
 • Sakinlik
 • Düşünmek
 • Beceri
 • Kendinize Güven!
 • Yetenek
 • Zaman !

internetten para kazanmak için Altın Tavsiye !

internetten para kazanmak için Altın Tavsiye !

Bakın bu yazdıklarıma iyi dikkat edin, herkesin her şeye yeteneği yoktur. Yani kendinize uygun bir yol seçin. Kiminin Grafikler ile arası iyidir kiminin yazı yazma ile kiminin ise al sat ile… Burda önceliğimiz kendimiz için doğru haritayı seçiyoruz! Bayan yada erkek farketmez ? kendinize bir yada birden fazla katagori seçin ve onların üzerine gidin. Emin olun ki kaybetmeyeceksiniz !

İnternette hangi yöntemler bana para getirir ?

Yukarıda belirtiğim gibi kendinize en uygun bir yada bir kaç yol seçin, bu işe girerken kesinlikle sevmeyeceğiniz yeteneğinizin dışında bir yola girmeyin.

Netten En İyi ve En Yeni Para Kazanma Listesi !

Aşağıda 6 Tane benim seçtiğim para kazanma yöntemi bulunuyor. Elbette internetten para kazanmak sadece bu 6 kategori ile sınırlı değil. Ben size anladığım ve iyi hakim olduğum konuları aktaracağım için sadece 6 kategori seçtim.

 • Adsense ile para kazanma
 • Makale / Hikaye Yazmak (Türkçe Yada Yabancı Dilde)
 • Editörlük
 • Sosyal Media ‘da Hesap Al / Sat
 • Domain (Alan Adı)
 • Grafik / Video Tasarım

(Yukarıda`ki yazılarımı sırayla siteye en kısa zamanda ekleyeceğim. Ve bu sayfamdan link vereceğim. Takipte kalın.)

Yukarıda ki verdiğim kategorilerden birini secin ve o makaleye gidin. Anlamadığınız bir konu yada merak ettiğiniz bir durum olursa makale altından sorunuzu hiç çekinmeden yazabilirsiniz.

Unutmayın !

unutmayin İnternetten Para Kazanma (Özel Araştırma) 2022

Her iste olduğu gibi Vermeden alınmaz, hiç bir şey bedava değildir ve başlangıçta az da olsa mutlaka cebinizden para çıkacaktır, önemli olan bu parayı akıllı ve dikkatli kullanmaktır. Çünkü bu sizin internetten para kazanmanız için başlangıç paranızdır.

Dikkat Edin !

internet ortamında kesinlikle ama kesinlikle is yapacağınız kişileri iyi secin. Bunları tecrübemden yola çıkarak söylüyorum, para kaybetmenizi istemediğim için tüm tavsiyelerime ve tüm yazdıklarıma harfiyen uyun.

iş yapacağınız kişilerin referanslarını isteyin, daha önce hangi başkalarına yaptığı referansları isteyin ve o aldığınız referansta ki kişilere ulaşın ve bunu o kişilere teyit ettirin.

Kendinize Güvenin !

İşi öğrendikten sonra önce kendinizi dinleyin. Herkesin gittiği yoldan gitmek zorunda değilsiniz. Belki siz o önceki yapanlardan daha iyisini yapacaksınız.

İşfikirleri.Org


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın