Mail Okuyarak Para Kazanma 2022

Mail okuyarak para kazanmak mümkün mü? Mail okuyarak nasıl para kazanabilirim? E-mail okuyarak para kazanma siteleri hangileridir?

Evet! Birçok dolandırıcı firma mevcut olsa da, mail okuyarak para kazanmak mümkündür. Dünyada bu işin hakkını gerçekten veren firmalar var. Mail okuyarak para kazanmak isteyenler için, bu güvenilir firmaları derledik. Üstelik dolar bazında para kazanabileceğiniz bu yöntemle, ülkemizdeki kur farkı nedeniyle ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

Ayrıca mail okuyarak para kazanma, evden para kazanmak isteyenler için en güzel iş fikirlerinden biridir.

Fakat unutulmaması gereken bir şey var ki mail okuyarak para kazanmak için en azından orta seviyede İngilizce bilmek gerekiyor. Translate yardımıyla bir yere kadar ilerleyebilirsiniz. Ayrıca bu firmalar, size gönderdikleri mailleri gerçekten okuyup okumadığınızı anlamak için zaman zaman anket de gönderebilir. Mail okuyarak para kazanmak isteyenler, gelen mailleri gerçekten okumalıdır.

Mail Okuyarak Para Kazanma Siteleri

Mail okuyarak para kazanma

Peki! Mail okuyarak para kazanma güzel ama bu mailleri nereden alacağım? İşte bu listede mail okuyarak para kazanabileceğiniz güncel firmaları bulacaksınız.

E-postaları okumak için nereden para alabilirim?

1. InboxDollars

InboxDollars, gönderdiği mailleri okumanız karşılığında size ödeme yapar.

Kaydolduktan sonra tek yapmanız gereken bu tür teklifleri almak istediğinizi ifade eden seçeneği seçmek. Sonrasında size mailler gelmeye başlayacak.

Bilginize; Sadece InboxDollars’a kaydolduğunuz ve e-posta adresinizi doğruladığınız için 5 dolarlık ücretsiz hoş geldin bonusu kazanırsınız.

Anketler, video izleme ve web’de arama yapma gibi InboxDollars’ta bulunan diğer para kazanma seçeneklerinden bazılarını yapmak da iyi bir fikirdir. Bu şekilde, okumanız gereken e-postalar olmasa bile ekstra para kazanmaya devam edebilirsiniz.

2. Swagbucks

Swagbucks, bilinen en iyi para kazanma sitelerinden biridir. Üyelerine bugüne  kadar 500 milyon dolardan fazla kazandıran Swagbucks, güvenilir ve yasal bir sitedir.

Swagbucks’da da,anket doldurmak, oyun oynamak, video izlemek ve internette arama yapmak gibi ödeme alabileceğiniz bir sürü farklı aktivite bulunur.

Elbette sadece mail okuyarak para kazanmak da isteyebilirsiniz. Swagbucks da tıpkı Inbox Dollars gibi Swagbucks’a kaydolduğunuz için hesabınıza karşılıksız 5$ yatırır. Öte yandan sizin referansınızla üye olan herkesin kazancından da size %10 ödeme yapar.

3. MyPoints

MyPoints, bir sürü başka etkinliğin yanı sıra e-postaları açıp okumanız için size ödeme yapacak başka bir uygulamadır.

MyPoints, mail okuyarak para kazandırdığı gibi ayrıca alışveriş yaparak da para kazanabileceğiniz bir platformdur. Yani, Amazon ve eBay dahil olmak üzere 1.900’den fazla online mağazadan yaptığınız her satın alma işlemi için puan kazanacaksınız ve bu puanlar daha sonra hediye kartları olarak kullanılabiliyor.

Bu arada; MyPoints’e kaydolduktan sonraki ilk 30 gün içinde tek bir online alışveriş yaparsanız, 10 dolar tutarında ücretsiz bir Amazon hediye kartı verir.

4. inboxPays

InboxPays, nerede olursanız olun mail okuyarak para kazanmak isteyenler için başka bir sitedir.

InboxPays, size her gün e-posta gönderir. Bu nedenle e-postaları okumak ve bu e-postalar aracılığıyla para kazanmak için her zaman imkanınız bulunur. Bu site, okuduğunuz her e-posta için 0,25 dolara kadar ödeme yapar. Bu miktar, listedeki diğer seçeneklerin çoğundan çok daha yüksektir.

Ayrıca, mail okuyarak para kazanabileceğiniz diğer bazı sitelerden daha düşük minimum ödeme tutarı gerektirir. Hesabınızda 25$ olduğunda ödeme isteyebilirsiniz. Diğer sitelerin çoğu hesabınızda 50 dolar biriktikten sonra ödeme yapar.

5. FusionCash

FusionCash, diğer çeşitli para kazanma yöntemlerinin yanı sıra e-postaları okuyarak para kazanabileceğiniz başka bir sitedir.

Yani, bu listedeki diğer siteler gibi, oyun oynayarak, anketleri tamamlayarak ve daha pek çok şeyden de kazanç elde edebilirsiniz. FusionCash’ten, günde bir ila üç e-posta alırsınız. Ancak bunlardan bazıları özellikle okumanız için para kazandığınız e-postalar olmaktan ziyade teklifler hakkında size gönderilen maillerdir.

FusionCash’e üye olduğunuzda 5 dolarlık karşılıksız kayıt bonusu kazanırsınız.

FusionCash’in harika bir yanı, platformunun ödeme almak için neye ihtiyaç duyulduğu konusunda çok şeffaf olmasıdır. Bazı siteler, gerçekte neyin dahil olduğunu görmeden önce birkaç sayfaya tıklamanızı gerektirir. Ancak FusionCahs’te, yapmanız gerekenleri hemen görürsünüz. Böylece yerine getireceğiniz göreve değip değmeyeceğine önceden karar verebilirsiniz.

Ayrıca 13 yaşından büyük herkes bu platforma kayıt olabiliyor. Bu da özellikle gençler için harçlığını çıkarma anlamına geliyor.

6. UniqueRewards

UniqueRewards, nakit olarak posta yoluyla para ödeyen anketler yapabileceğiniz birkaç siteden biridir.

Unique Rewards kayıt işlemini tamamladığınızda, size özel referans linki aracılığıyla kaydolan herkes için 5$ ödeme yapar.

7. Cash4Offers

Cash4Offers aracılığıyla para kazanmanın çeşitli yolları olsa da, asıl odak noktası e-postaları okuyan kişilerin ödeme almasıdır.

Cash4Offers, günde en fazla 2 mail gönderir. Böylece gelen kutunuz gereksiz e-postalarla dolmaz. Tek yapmanız gereken mesajı açmak, içindeki onay bağlantısına tıklamak ve paranızı kazanmaktır.

Bu platforma dünyanın her yerinden kaydolabilir ve 5 dolarlık ücretsiz kayıt bonusunu alabilirsiniz. 

Mail Okuyarak Para Kazanmak İsteyenler İçin Birkaç Önemli İpucu

Mail okuyarak para kazanmak

Bu iş için ayrı bir mail adresi oluşturabilirsiniz. Böylelikle, şahsınıza ait mail adresine gelen e-maillerle, bu sitelerden gelen mailler birbirine karışmaz.

Arkadaşlarınıza da önererek, verdiğiniz referans linki üzerinden de ciddi oranlarda gelir elde edebilirsiniz.

Referans için hangi sitede ne kadar ödeme yapıyor?

  • Swagbucks: Arkadaşlarınızın kazancının %10’unu sonsuza kadar size yansıtır.
  • InboxDollars: Yönlendirme başına 1$ ve ömür boyu elde ettikleri kazançların %30’unu öder.
  • Vindale Research: Yönlendirme başına 5$ ödeme yapar.
  • MyPoints: Yönlendirme başına 750 puan verir. 750 puan yaklaşık 4,70 dolara tekabül eder.
  • InboxPays: Arkadaşlarınızın yaşam boyu elde ettiği kazançların %10’unu size öder.

Bir şey kulağa gerçek olamayacak kadar iyi geliyorsa, muhtemelen öyledir ve bu ifade hiçbir yerde internettekinden daha doğru değildir.

Bu sitelerin bazılarının tekliflerinin her biri için kotaları vardır. Yani yeterli sayıda kişi kaydolduğunda teklifler kapatılır. Bu nedenle gün içinde maillerinizi kontrol etmeyi unutmayın.

Mail Okuyarak Para Kazanmak Yasal Mı?

Mail okuyarak para kazanmak kesinlikle yasaldır. Bunu yaparak zengin olmazsınız fakat bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Gün içinde bulduğunuz boşluklarda harçlığınızı çıkarabilirsiniz.