Gerçek Para Kazandıran Web Siteleri 2022

Yerli ve yabancı para kazandıran web sitelerin en iyilerini bu sayfada topladık. Soru ve görüşlerinizi makale altından bildirirseniz editörlerimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

Para kazanılabilen web siteleri fiziksel olarak herhangi bir yerde bulunma zorunluluğu olmadan boş vakitlerinizi kazanca dönüştürmenizi sağlar. Yerli ve yabancı şirketler tarafından hayata geçirilen web siteleri, aile bütçenize katkı sağlamak için size cazip fırsatlar tanır.

Para Kazandıran internet Siteleri 2022

Büyük çoğunluğu anket sitelerinden oluşan web sitelerinin en büyük handikabı güvenilirliktir. Sektörde ödemelerini zamanında yapan gerçek para kazandıran web siteleri olduğu kadar üyelerini mağdur eden kötü niyetli oluşumlar da mevcuttur. Bu yazımızda sizlere boş vakitlerinizi kazanca dönüştürebileceğiniz 2022 yılının güvenilir para kazandıran X sitesini listeledik.

Para Kazandıran Web Siteleri

Para Kazandıran Sitelerin Listesi ! Dikkatlice Okuyun.

Anket Doldurarak 1 Euro Kazanmak icin: Myiyo

Myiyo Almanya merkezli anket doldurarak para kazanılabilen web sitesidir. https://www.myiyo.com/tr/ adresi üzerinden ulaşılan web sitesine aşağıda kırmızı çerçeve ile gösterilen “Kaydol” sekmesine giriş yapılarak yapılan kayıt ardından para kazanma aşamasına geçilebilir. Anket Nasıl Doldurulur ? Tıklayın..

para kazandiran siteler

Yapılan üyelik ardından mail yolu ile şirket tarafından size gönderilen anketleri doldurmanız yeterlidir. Anket başına 1 Euro’ya varan ücretlendirme politikası kullanan platformda, 20 Euro limiti doldurmanız halinde kazancınızı banka hesabınız üzerinden çekebilirsiniz. Kayıt işlemleri için yukarıda gösterildiği şekilde “Kaydol” sekmesine giriş yapmanız ardından aşağıda gösterildiği şekilde kayıt formunu doldurmanız ve “Devam” butonuna tıklamanız yeterlidir.

2022 internetten nasil para kazanirim

Link Kısalt Sosyal Media`dan paylaş Para Kazan: Pubiza

Pubiza 2011 yılından bu yana hizmet veren ve kısaltılan linklerin paylaşılarak kazanç elde edilebildiği güvenilir web sitelerinin arasında yer alır. Sisteme giriş yapmak için https://pubiza.com/ linki kullanılarak ana sayfaya ulaşılabilir. Verilen link aracılığı ile giriş yapılan sayfada aşağıda gösterildiği gibi “Kayıt” sekmesi kullanılarak üyelik işlemleri yapılabilir.

netten para kazanma teknikleri siteleri

Sistemin işleyişi basittir. Oluşturulan üyelik sonrası verilen linkleri kısaltarak sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmanız yeterlidir. Yaptığınız her paylaşım için CPM adı verilen ve gönderilen 1000 tekil ziyaretçiyi tanımlayan değişken tutarınca kazancınız hesaplanır. Linkinize tıklayarak karşılaştığı reklamlarla etkileşime giren her tekil ziyaretçiden kazanç elde edebilirsiniz. Üyelik oluşturmak için yukarıda paylaşılan “Kayıt” sekmesine tıklayarak, aşağıda gösterildiği şekilde kayıt formunu doldurmanız yeterlidir.

Gerçek Para Kazandıran Web Siteleri 2022

Anket Doldurarak Para Kazanmak için: Napolyon

Napolyon üyelerinin ilgi alanlarına ya da paylaştıkları tercihlere uygun olacak şekilde anket gönderen ve doldurulan anket başına ödeme yapan web siteleri arasında yer alır. Doldurulan her ankete “nap” puan kazanılan sistemde, arkadaş davet etmek ve profil bilgilerini doldurmak da nap puan kazanma şansı tanır. https://napolyon.com/ adresi üzerinden ulaşılan sisteme kayıt olmak için aşağıda kırmızı çerçeve ile gösterilen “Üye Ol” butonuna tıklayarak kayıt formuna ulaşabilirsiniz.

para kazandiran siteler hangileri

Oluşturulan üyelik ardından doldurulan anket başına nap puan kazanılmaktadır. Gerçek para kazandıran web siteleri arasında yer alan Napolyon, kazandıkları puanları çeşitli indirimlerde kullanabilmektedirler. “Üye Ol” butonuna tıklamanın ardından açılan ve aşağıda gösterilen formda; isim ve soyisim, cinsiyet, ikamet edilen il, doğum tarihi ve e-posta bilgisi girilmesi ardından onay kutucukları işaretlenerek “Ücretsiz Üye Ol” butonuna tıklamak yeterlidir.

internetten para kazanma

Fotograf Çekerek Para Kazanmak için: Shutterstock

ShutterStock hobi olarak çektiğiniz fotoğraflardan kazanç elde etmeniz için kullanabileceğiniz platformlar arasında yer alır. Alamy ve Adobe Stock gibi muadilleri de bulunan sistemde, çektiğiniz özgün fotoğrafları kazanca dönüştürebilirsiniz. Haber siteleri, bloglar veya fotoğrafınızı kullanmak isteyen sınırsız kişiye ShutterStock aracılığı ile ulaşarak iyi getiri elde etme hedefinize ulaşabilirsiniz.

para kazandiran site adresleri resimli
i

Siteye https://www.shutterstock.com/tr/ adresi üzerinden ulaşılır. Açılan sayfada yukarıda kırmızı çerçeve içinde gösterilen “Kaydol” butonunu kullanarak üye olabilirsiniz. Oluşturduğunuz üyelikle birlikte çektiğiniz fotoğrafları sisteme yükleyerek, yapılan ödemeli indirmeler ardından gelir elde edebilirsiniz.

Anketini Doldur Parani Kazan: Mobrog

Mobrog anket doldurarak kazanç elde edilebilen güvenilir web sitelerinden biridir. Herhangi bir sermayeye ihtiyaç duymadan size gönderilen anketleri doldurarak, anket başına 1 TL ila 10 TL arasında değişen ücretlerde kazanç elde edebilirsiniz. Siteye https://www.mobrog.com/tr/login.html adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Anket doldurarak kazanç elde etmek için aşağıda gösterildiği gibi ülkeyi “Türkiye” olarak ayarlamanın ardından “Kaydetmek” butonuna tıklayarak kayıt formuna ulaşabilirsiniz.

para veren internet adresleri

Bu Siteden Çok Yönlü Para Kazanabilirsiniz R10

R10 yeteneklerinizi kazanca dönüştürmek için hedef kitlenizle buluşabileceğiniz, Türkiye’nin en çok kullanılan forum siteleri arasında yer alır. Platformda yer alan iş ilanları aracılığı ile müşteriye ulaşabilir, müşteri ile iletişime geçerek R10 güvencesi ile iş yaparak ödeme alabilirsiniz. R10 adresi üzerinden ulaşabildiğiniz R10’e üye olmak için aşağıda gösterildiği gibi “Kayıt Ol” butonuna tıklayabilirsiniz.

para veren internet siteleri

R10 üyelerini ve platformun güvenilirliğini korumak için yeni üyeliklerde referans istemektedir. R10 kaydı oluşturmak için halihazırda R10 üyesi olan herhangi birisinden davetiye almanız gereklidir. E-Posta adresinize gönderilen davetiye kodunu kullanarak oluşturduğunuz üyelik sonrası müşterilerinizle R10 üzerinden buluşarak, gerçek para kazandıran web siteleri aracılığı ile kazanç elde edebilirsiniz


1 Trackback / Pingback

  1. Sosyal Medya Uzmanlığı Nedir? – Sağlık Haberleri

Bir yanıt bırakın