Sade, Hafif, Ucuz ve Pratik Modüler Tabutlar

Hollandalı bir girişimcinin tamamen insani nedenlerden yola çıkarak kurduğu Everybody Company,  acil durumlarda ortaya çıkan aşırı talebi karşılamak için, düşük maaliyetli, ahşap modüler tabutlar fikrini başarılı bir girişime dönüştürmüş. Savaş, terörist saldırılar, afetler, kazalar gibi durumlarda ya da maddi gücü tabut almaya yeterli olmayan insanların, malzeme veya alternatif eksikliğinde ceset torbalarıyla poşetlenip taşınmalarındansa, insanlık onuruna layık bir şekilde nakledilmeyi hak ettiklerini düşünerek bu fikri geliştirmişler. Saygı duyulacak bir girişim…

Everybody Company tabutları, kendine özel pratik ve herkesin kolayaca montaj yapabileceği niteliktedir. 12mm.lik .çok katlı ahşap kullanılarak üretilen tabutların çevre dostu seçenekleri de mevcut. Uzaktan alınan siparişlerde, ürünler, Shrink Makinası ile IKEA tarzı ambalajlanarak gönderiliyor. Çok sayıda talep olduğunda ise büyük ebatlı çekmece kalıplarının içerisine yerleştirme düzenekleri yapmışlar, böylece daha az bir alana daha fazla tabut sığdırabiliyorlar.

Everybody Company’nin askeriye, çeşitli hükümetlerdeki resmi kurumlar, sivil toplum ve  yardım kuruluşları, dernekler ve özel sektörden çok sayıda müşterileri var.

Modüler tabutlar fikri, dünyada çok ilgi gördü. Kurulduğundan bu yana Amerika, Avrupa ve Afrika’da toplam 16 ülkeye bayilik, franchise ve distribütörlük vererek gittikçe büyüyen Everybody Company Modüler Tabutları, farklı ülkelerde distiribütörlük, bayilik ve franchise almak isteyen girişimcilere görüşme kapılarını her zaman açık tutuyor.

Firma Web Sitesi: www.everybodycompany.com


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın