isfikirleri.org sitesi bağımsız editörler tarafından kurulmuş bir blog sitesidir. Site üzerinden iş kurmak isteyen kişiler için dükkan açma fikirleri, yeni işler, girişimcilik örnekleri ve bayilik fırsatları adına paylaşımlar yapılmaktadır. Bu fikirler oluşturulurken yerli ve yabancı kaynaklar üzerinden araştırmalar yapılmaktadır.

Günümüzde bir çok kişi iş kurmadan önce internet sitelerinden araştırma yapmaktadır. İnternet üzerinde yer alan bilgiler maalesef güncelliğini yitirmektedir. Bizler online iş fikirlerinden ziyade dükkan açmak isteyenler için iş fikirleri üzerine paylaşımlar yapmaktayız. Yazılarımız genellikle kişisel görüşlerden oluşmaktadır. Yazılarımız yatırım tavsiyesinden ziyade, kişisel görüşlerin paylaşılması amaçlanmaktadır. Yorumlar üzerinden etkileşimde bulunan ziyaretçilerin her zaman kendi kararlarını vermelerini amaçlıyoruz.

Biz Kimiz?

Sitemiz üzerinde yer alan yazılar bağımsız editörler tarafından yazılır. Bizim amacımız sadece finansal ve iş fikirleri konusunda paylaşım yapmaktır. Bu yapılan paylaşımlar yorum ve kişisel görüş amaçlıdır. İş kurmadan önce bir çok kişi internet üzerinden araştırma yapıp emin olmaya çalışmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin ihtiyaç duyduğu bilgileri iletmekten memnuniyet duymaktayız.

Amaç ve Hedeflerimiz

Günümüzde bilgiler hızlı bir şekilde güncelliğini yitirmektedir. İş kurmak, dükkan açmak ya da farklı girişimcilik örnekleri sergilemek için online araştırmalar yapmak gerekiyor. Biz editörlerde sizler için işletme sahiplerinin görüşlerini alıp paylaşmaktayız. Site yönetimi tarafından incelenen içerikler son kontroller yapılıp paylaşılmaktadır.

Ekonomik koşulların her yıl daha da kötüye gittiğinin farkındayız. Para kazanmak ve gelir elde etmek için asgari ücret ile çalışmaktan ziyade, kendi işinizi kurmalısınız. Sermayeniz yok ise ya da ne iş kurabilirim diyorsanız, bir çok seçeneğiniz mevcut. Bu seçenekler arasından kendinize en uygun olanı seçip bir an önce faaliyete geçmeniz gerekiyor.

Biz, isfikirleri.org ailesi olarak danışmak isteyeceğiniz her konuda sizler için araştırma yapmaya hazırız. Bizimle daha detaylı İletişim Sayfası üzerinden ya da yorumlar aracılığı ile etkileşime girebilirsiniz.