Milli Piyango Bayilik

Milli Piyango Bayilik
Milli Piyango Bayilik

Ülkemizde şans oyunları anlamında önemli bir yere sahip olan Milli Piyango, Demirören gurubu bünyesinde hizmet vermektedir. Milli Piyango bayilik işlemleri devletin tekelinden çıktıktan sonra daha kolay bir hale geldi. Eğer bir Milli Piyango bayiliği açmak istiyorsanız sıfırdan açmak yerine var olan bir bayiliği devralmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Çünkü sıfırdan bir işe girmek devam eden bir işi almaktan daha zordur.

Milli Piyango Bayilik Şartları

Milli Piyango bayilik aldığınızda beraberinde birkaç şans oyunu daha oynatma imkanına sahip olabilirsiniz. Örneğin süper toto, şans topu ya da sayısal loto gibi oyunları da oynatabilirsiniz. Tüm bunları yapabilmeniz içinde Milli Piyangonun belirlemiş olduğu şartları yerine getirmiş olmanız gerekiyor.

Milli Piyango bayilik hem kazançlı hem de eğlenceli bir iş olmasından dolayı en çok tercih edilen sektörler arasında bulunur. Özellikle yılbaşında bilet almak isteyenlerin oluşturduğu yoğunluk sizin daha fazla kazanmanıza da fayda sağlayabilir.

Milli Piyango Bayilik Alma Şartları

Milli Piyango bayilik açmak için belirttiğimiz üzere şartlar eskiden olduğu gibi ağır değil. Yani bir dükkânınız ve yeterli büyüklükte bir alanınız varsa ve birazcık sermayeniz varsa o zaman kolayca bayilik alabilirsiniz. Firmanın sizden istediği şartlar ise şu şekildedir.

 • En az 20 metrekarelik bir dükkân alanınızın olması gerekiyor.
 • Herhangi bir suç nedeniyle cezalandırılmamış olmalısınız.
 • Kimlik, vergi levhası gibi belgeler olmalıdır.
 • İkametgâh ve çalışma ruhsatı da olmalıdır.
 • Bankadan altın bedeli üzerinden teminat göstermeniz gerekir.
 • Daha önce açan kişilerin herhangi bir cezai nedenden dolayı bayiliğinin kapatılmamış olması gerekir.
 • KDV ile birlikte 20 bin TL bayilik bedeli ödenmesi gerekir.

Bayilik verilirken izlenen yol ise şu şekilde oluyor. Kuraya katılıyorsunuz kura neticesinde bayilik hangi bölgede yok ya da az ise o bölgede bayilik açabiliyorsunuz.

Milli Piyango Bayilik
Milli Piyango Bayilik

Şans Oyunları Bayiliği

Milli Piyango bayiliğinizi aldıktan sonra içinde tüm şans oyunlarını da oynatma iznine sahip oluyorsunuz. İlk kez bayilik alanların merak ettikleri ise şans oyunlarından ne kadar kazanacakları oluyor. Öncelikli olarak şunu belirtelim sermayeye ihtiyacınız olacak. Yukarıdaki liste içerisinde bulunan 20 bin liranızı ödedikten sonra artık kendiniz nasıl bir yer açmak istiyorsanız harcamalarınızı oraya yapacaksınız. Şans oyunlarındaki kazancı belirleyen şey lokasyondur. Yani eğer ki insan sirkülasyonunun yoğun olduğu bir yere bayilik açarsanız bu durumda aylık 10 bin liraya kadar kazanç sağlayabilirsiniz. Fakat bu kazancı artırmak içinde çeşitliliğe önem verebilirsiniz.

Mili Piyango Bayiliği Almanın Avantajı Var mı?

Milli Piyango bayilik almanın avantajı çok fazladır. Örneğin yeni bir iş kurmuş ve bu yeni işten gelir elde etmiş olursunuz. Kazançlı iş fikirleri arasında Milli Piyango Bayilik işi de vardır.

Milli Piyango bayilik almanın size kazandıracağı avantajlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

 • Şartları herkesin karşılayabileceği düzeydedir.
 • Kazancınız lokasyonunuza göre çok yüksek olabilir,
 • İlgi hiçbir zaman azalmaz tam tersine artar,
 • Yılbaşında daha fazla kazanırsınız,
 • Cironuza göre ayrılan karda yüksek olur,

Sayısal ve Kazı Kazan Bayiliği  

Milli Piyangodan kazancınız her yıl artarak devam eder. Türkiye geneline baktığımızda 15 binin üzerinde bayi vardır ve bunların neredeyse tamamına yakınının geliri de yüksektir. Zaten bayiliği kafanıza göre bir yere açamayacağınız için bulunduğunuz lokasyonda size yakın olmayacaktır. Sayısal loto ve kazı kazan şans oyunları içerisinde en fazla tercih edilen oyunlar arasında yer alıyor. Bu iki oyunu oynamanın kolay olması bu talebi ön plâna çıkaran nedenler arasında bulunuyor. Kazı kazan ve sayısal gibi oyunlar oynarken oyuncusuna ve oynatıcısına doğrudan keyif verir. Bu da yaptığınız işte daha fazla eğlenme imkânı yakalamanıza olanak tanır.

Yeni iş fikirleri konusunda https://isfikirleri.org/ adresimizi ziyaret ederek kazancı yüksek yeni iş sahalarına göz atabilirsiniz.  


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın